Skip to main content

Vacature administratieve ondersteuner (m/v) Onroerend Goed

Administratieve ondersteuner voor circa 3 dagen per week

Voor onze afdeling onroerend goed zoeken wij een administratieve ondersteuner.

Voor onze afdeling onroerend goed zoeken wij een administratieve ondersteuner (MBO/MBO+). De werkzaamheden variëren van het voorbereiden van akten, het communiceren met cliënten en marktpartijen, het bieden van administratieve ondersteuning aan twee Registerklerken onroerend goed, tot en met het afwikkelen en archiveren van dossiers.

Ben je administratief en digitaal vaardig, gestructureerd en nauwkeurig, neem dan vooral contact met ons op om de mogelijkheden te onderzoeken.

Wat is je toegevoegde waarde?

- Je geniet van de veelzijdigheid van het werk en werkt samen met collega’s en de notarissen.

- Je bent zowel administratief sterk als goed in het contact met cliënten.

- Je bent accuraat, houdt goed overzicht over je werk en je kunt snel schakelen tussen de verschillende dossiers.

- Je beheerst de Nederlandse taal goed en bent digitaal vaardig.

- Je analyseert kritisch je eigen werk en denkt mee over praktisch en efficiënt werken.

Wat mag je van ons verwachten?

Een afwisselende functie binnen een informeel kantoor op een prachtige lokatie, en op een afdeling waar twee zeer prettige en ervaren medewerkers werkzaam zijn. Er is daardoor volop gelegenheid voor overleg en samenwerking. We gaan graag met jou in gesprek over je ambitie en hoe we je hierin kunnen ondersteunen. Natuurlijk ontvang je marktconforme arbeidsvoorwaarden.

Meer weten?

Wil je meer weten over de functie of solliciteren? Stuur dan een Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. aan Jannes Haveman zodat hij even contact met je kan opnemen om een toelichting te geven. 

Hoe kun je solliciteren?

Stuur jouw CV met motivatiebrief per Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. aan Jannes Haveman. Voor vragen over de procedure is hij het beste bereikbaar op 030-691 46 83.

Soort dienstverband: circa drie dagen per week

We kijken uit naar je reactie!

Op zoek naar een laagdrempelig notariskantoor?

Onze deur staat altijd voor u open, wij helpen u graag!